- I dag er det messe på engelsk kl. 16.00.
- Mandag–fredag messe kl. 18.00.
- Rosenkrans mandag, tirsdag, onsdag og fredag kl. 17.30.
- Torsdag tilbedelse kl. 17.30 og rosenkrans etter messen.
- Lørdag er første lørdag i november og allehelgensdag. Katekese for førstekommunionsbarn fra kl. 10.00. Høymesse kl. 12.30 for alle, med prosesjon der barn oppfordres til å kle seg som helgener. Det er betydelig mer godteri i kirken enn en vanlig søndag. Messe i Volda kl. 17.00.
- Søndag er allesjelersdag. Messe på polsk kl. 9.00 og kl. 14.00, høymesse kl. 11.00 og messe i Ikornes kl. 17.00. Rosenkrans for avdøde kl. 8.30, 10.30, 13.30 og i Ikornes etter messen. Katekese for prekommunion kl. 10.00. Kl. 17.00 rosenkrans på gravplassen ved siden av NTNU, oppmøte ved kirken.
Vi inviterer alle til skriftemål torsdag kl. 17.00–19.00 og fredag kl. 17.00–18.00, samt etter messen til kl. 19.00. Dette er i forbindelse med avlaten knyttet til allesjelersdag. Man kan oppnå avlat for sjelene i skjærsilden fra 1. til 8. november ved å skrifte, motta den hellige kommunion, be trosbekjennelsen, en Fader vår og Hill deg, Maria i pavens intensjon, og besøke en gravplass for å be for de avdøde.
I helgen er det den årlige konfirmasjonsleiren for menigheten. Be særlig for konfirmantene denne helgen!
En stor takk til alle som har bidratt med dugnad i hagen og i kirken! Tusen takk til alle som støtter kirken!
God søndag til alle!